Kampaň do senátních voleb je oficiálně zahájena

V neděli jsme s Českou pirátskou stranou zahájili kampaň do podzimních senátních a krajských voleb, představili své kandidáty a lídry. Já svůj senátorský mandát obhajuji na Praze 8, 18 a okolí.

Transparentnost, boj proti korupci, bezpečná a efektivní doprava, podpora maloobchodu, energetika, ochrana klimatu, méně papírování a efektivní veřejná správa. To jsou hlavní témata, kterým se v Senátu věnuji. Mám jasné hodnoty a postoje, ze kterých neuhýbám a vždy hlasuji přesně podle toho, co jsem slíbil před volbami. Práci senátora jsem dělal a budu dělat na plný úvazek.

Funguji také jako ombudsman občanů svého obvodu, dveře mé kanceláře na Palmovce jsou otevřené každému a nikdy jsem nikoho neodmítl. Občanům naslouchám a pomáhám jim s nejrůznějšími problémy od výsadby zeleně, přes dopravu až po necitlivé developerské projekty.

A protože nerad odcházím od rozdělané práce a pomoc lidem v obvodu mě velice naplňuje, už loni jsem se rozhodl, že budu mandát obhajovat. Chci se dále podílet na tvorbě a zkvalitňování zákonů. Má vize je digitalizovaný a efektivně fungující stát bez korupce, který klade důraz na ochranu životního prostředí i na ekonomickou situaci svých občanů. V současně konzervativním Senátu chci být dál jasně liberálním proevropským hlasem.

K práci senátora přistupuji s respektem a pokorou a věnuji se jí na plný úvazek. Mým cílem je vždy hájit zájmy občanů, které zastupuji.